Nejbližší událost

O metodě Access Bars

Vysvětlení, na jakém principu funguje metoda Access Bars, které uspokojí i všechny skeptiky a ,,zemáky“. Autentický popis mých zkušeností i toho, jaké změny potkaly v životě mé klienty. Kdy následovat energii a kdy zůstat nohama na zemi? Proč se každému ukáže štěstí v životě jinak? Jak začít používat Access nástroje ve svůj prospěch a ne proti sobě? A mnoho dalších odpovědí na otázky, na které jste se báli zeptat. Jaké zázraky můžeme na tomto nedělním dopoledním webináři společně vytvořit?

Proběhlé události

Tajemství ženské vnitřní krásy

Na tomto webináři vám vysvětlím, jak by měla žena pracovat s jednotlivými prvky intimity ve vztahu k sobě (úcta, důvěra, dovolení, vděčnost a zranitelnost), aby se jí navrátila její mocná magická vnitřní síla a vnitřní krása, která je naší společností často potlačovaná.

Jak uzdravit své srdce

Jak uzdravit své srdce ze všech zklamání, bolestí a zranění, kterými jsme si za život prošli? Jak přijmout veškerou svou minulost bez soudů a úhlů pohledů a žít v naprosté důvěře ve vše, co nás potká? Jak dokázat nelpět na konkrétních událostech a prostě jentak být, tady a teď, v naprosté lásce, vděčnosti a radosti? To a mnohé víc si vysvětlíme na předvánočním webináři 17.12. Posdílím vám nástroje, které udělají z vašich Vánoc 2020 nejen magické období, ale možná se vám splní nejedno přání.

Spojme se na sociálních sítích

Jak se zúčastnit
nadcházející akce?

Pro účast a údaje, jak se přihlásit, mě prosím kontaktujte na baraessence@email.cz. Děkuji a těším se na vás!