Spirituální průvodcovství

Nejste si jisti, která z výše zmíněných metod je pro vás ta správná? Chcete pochopit životní lekce, kterými si právě procházíte? Máte zájem o doporučení, jak se sebou pracovat i mimo terapie? Zkuste spirituální průvodcovství. 

Jelikož mám rozšířené vědomí a schopnost se na člověka nacítit, v případě vašeho zájmu jsem vám schopna poskytnout i rozhovor, v rámci kterého vám vysvětlím, jaké podvědomé programy z vás vnímám a dám vám doporučení, jak s nimi pracovat a jaké z mnou nabízených metod jsou pro vás ty nejvhodnější. Během rozhovoru si budeme zároveň i zvědomovat, co cítíte v těle, když mluvíme o určité oblasti vašeho života, což pro vás pak bude v běžném životě vodítkem, podle kterého snadno pochopíte, kdy jste zase upadli do jednání podle podvědomého programu a pomůže vám to se rychle vrátit zpět k sobě.

Co takhle jednou provždy pochopit, jak naše tělo a myšlení funguje a stát se tvůrcem svého života? Představte si život jako počítačovou hru, která je rozdělená na několik úrovní. Každá úroveň obsahuje několik lekcí, které když pochopíme, můžeme přejít do úrovně vyšší. Tak se přestaňme točit pořád dokola v té první úrovni a začněme hrát naplno.

Čas / Cena: 90 min / 2000 Kč

Chcete si objednat službu Spirituální průvodcovství?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.