Co nabízím

koucink1

Koučink

Ocitli jste se na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit? Nebo jste v nějaké životní oblasti zacykleni, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná?

možné i telefonicky

možné i online

Pránické léčení

Trápí vás psychické problémy nebo chronické bolesti těla? Trpíte stále nedostatkem energie bez ohledu na to, co děláte? Přemýšleli jste již o tom, že příčina tkví v nerovnováze vašeho energetického pole?

Možné i dálkově (předem se s klientem domluvím na čase, kdy budu metodu provádět a pak si zavoláme, abychom celý proces zkonzultovali)

Access Bars

Komplikují váš život negativní přesvědčení a soudy okolí? Zažili jste šok, trauma, máte autoimunitní onemocnění, depresi nebo řešíte neurovývojové poruchy u dětí? Máte nemoci psychického původu, s kterými si lékaři nevědí rady?

možné pouze osobně

Acess Consciousness​

Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám? Chcete si zlepšit imunitu, zbavit se otisků stresu z vaší tváře nebo zrychlit metabolismus?

Energetický Facelift pouze osobně

Tělesné procesy možné i dálkově (předem se s klientem domluvím na čase, kdy budu metodu provádět a pak si zavoláme, abychom celý proces zkonzultovali)

meditace1

Vedené meditace

Hledáte cesty, jak se znovu spojit sami se sebou, uzemnit se a plně prožívat přítomnost? Chcete se naučit pracovat se svými strachy, pochopit své emoce a otevřít srdce vlídnosti a laskavosti?

možné i dálkově (on-line video)

Spirituální průvodcovství

Nejste si jisti, která z výše zmíněných metod je pro vás ta správná? Chcete pochopit životní lekce, kterými si právě procházíte? Máte zájem o doporučení, jak se sebou pracovat i mimo terapie?

možné i telefonicky

možné i on-line

Chcete si objednat konzultaci se mnou?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.