;

Co nabízím

koucink1

Koučink

Ocitli jste se na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit? Nebo jste v nějaké životní oblasti zacykleni, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná?

možné i telefonicky

možné i online

Pránické léčení

Trápí vás psychické problémy nebo chronické bolesti těla? Trpíte stále nedostatkem energie bez ohledu na to, co děláte? Přemýšleli jste již o tom, že příčina tkví v nerovnováze vašeho energetického pole?

Možné i dálkově (předem se s klientem domluvím na čase, kdy budu metodu provádět a pak si zavoláme, abychom celý proces zkonzultovali)

Access Bars

Komplikují váš život negativní přesvědčení a soudy okolí? Zažili jste šok, trauma, máte autoimunitní onemocnění, depresi nebo řešíte neurovývojové poruchy u dětí? Máte nemoci psychického původu, s kterými si lékaři nevědí rady?

možné pouze osobně

Acess Consciousness​

Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám? Chcete si zlepšit imunitu, zbavit se otisků stresu z vaší tváře nebo zrychlit metabolismus?

Energetický Facelift pouze osobně

Tělesné procesy možné i dálkově (předem se s klientem domluvím na čase, kdy budu metodu provádět a pak si zavoláme, abychom celý proces zkonzultovali)

meditace1

Vedené meditace

Hledáte cesty, jak se znovu spojit sami se sebou, uzemnit se a plně prožívat přítomnost? Chcete se naučit pracovat se svými strachy, pochopit své emoce a otevřít srdce vlídnosti a laskavosti?

možné i dálkově (on-line video)

Spirituální průvodcovství

Nejste si jisti, která z výše zmíněných metod je pro vás ta správná? Chcete pochopit životní lekce, kterými si právě procházíte? Máte zájem o doporučení, jak se sebou pracovat i mimo terapie?

možné i telefonicky

možné i on-line

Chcete si objednat konzultaci se mnou?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat