Pránické léčení

Trápí vás psychické problémy nebo chronické bolesti těla? Trpíte stále nedostatkem energie bez ohledu na to, co děláte? Přemýšleli jste již o tom, že příčina tkví v nerovnováze vašeho energetického pole? Zkuste pránické léčení. 
 
Pránické léčení je technika vytvořená mistrem Choa Kok Sui, který se celý život věnoval studiu, syntéze a zkoumání duchovních a energetických technik. Jedná se o neinvazivní a bezdotykovou metodu, při které upravuji jemnými pohyby energetické pole člověka a zbavuji jej tak bloků v proudění energie, což významně zlepšuje psychické i fyzické zdraví.
 
Při sestavování této techniky bylo využito jasnovidných pozorování, díky kterým se určil také směr provedení jednotlivých pohybů a zároveň i doplňující metoda, která pracuje s barvami. Pro koho je pránické léčení vhodné? Pro každého, kdo si přeje posílit svou vitalitu, psychickou rovnováhu, porozumět lépe sobě, mezilidským vztahům a světu kolem nás. Co se zdravotních problémů týče, možné je vše, co si člověk dovolí. Mně osobně se výborně osvědčilo využití pránického léčení na nespavost, menstruační bolesti, migrény, ale podařilo se mi i ukončit chřipku s horečkami za dva dny, zvrátit nevyhnutelnou operaci kloubu nebo navrátit těžce nemocnému chuť k jídlu.
 
Výhodou pránického léčení je i fakt, že lze provádět na dálku. Zkušený pránický léčitel umí totiž posílat energii díky vizualizaci, jelikož energie proudí tam, kam plyne naše pozornost. Pokud chcete pránické léčení vyzkoušet a nemůžete za mnou přijet, je možné se tedy domluvit i na léčení na dálku. 

Čas / Cena: 60 min / 1500 Kč

Video znázorňující, jak pránický léčitel pracuje s aurou a energetickými centry člověka.

Chcete si objednat službu Pránické léčení?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.