O mně

Vystudovala jsem Mezinárodní ekonomické vztahy s titulem Ing. a několik let pracovala ve světě mezinárodních korporací. K zájmu o celostní způsoby léčení těla i mysli mě dovedlo projití si složitou psychospirituální transformací, při které se mi otevřelo vědomí a díky které mám schopnost hlubšího porozumění událostem tohoto světa.

Vyzkoušela jsem plno alternativních metod a absolvovala kurzy a semináře vycházející z duchovních i psychologických směrů. Vybrala jsem z nich ty, které mi nejvíce pomohly změnit svůj život a díky kterým jsem začala být opravdu spokojená sama se sebou.

Těmito metodami (Pránické léčení, Access Consciousness, koučovací přístup založený na metodách pozitivní psychologie, vedené meditace a další transpersonální terapeutické metody) nyní pomáhám najít mnoha lidem cestu k sobě a žít kvalitní a šťastný život. Mimo to pracuji na částečný úvazek v oblasti lidských zdrojů ve farmaceutické společnosti Novartis, kde se věnuji zavádění meditací a mindfulness aktivit jako podpory zaměstnanců k větší efektivitě a vyrovnanosti.

Barbora Podolcová

Absolovované kurzy a certifikáty

Chcete si objednat konzultaci se mnou?