;

Koučink

Ocitli jste se na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit? Nebo jste v nějaké životní oblasti zacykleni, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná? Zkuste koučink.
 
Vhodně zvolenými otázkami navádím klienta nalézt si odpovědi na situace, které řeší, a stanovit si kroky, jež jej dovedou k cíli. Doporučuji využít, když se ocitnete na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit, nebo, když se v nějaké životní oblasti zacyklíte, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná. 
Toužíte-li po konzultaci, při které si vyčistíte hlavu, nebudete souzeni a místo poslouchání rad ostatních budete navedeni k tomu, abyste věřili sobě, uměli se ve svých myšlenkách vyznat a nalézt taková řešení, která pro vás budou fungovat, zvolte koučink.
 
Koučink vás také naučí komunikovat jinak sami se sebou, a tak bude vaše samomluva pozitivnější a vy budete snáze směrovat ke splnění vašich snů. Metoda, kterou provádím, se opírá o poznatky z pozitivní psychologie a neurovědy a je ji možné aplikovat na všechny oblasti života (vztahy, životní styl, osobní rozvoj, kariéra).

Čas / Cena: 60 min / 2000 Kč

Chcete si objednat službu Koučink?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat