Koučink

Ocitli jste se na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit? Nebo jste v nějaké životní oblasti zacykleni, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná? Zkuste koučink.
 
Vhodně zvolenými otázkami navádím klienta nalézt si odpovědi na situace, které řeší, a stanovit si kroky, jež jej dovedou k cíli. Doporučuji využít, když se ocitnete na životní křižovatce a nevíte, jakou cestu zvolit, nebo, když se v nějaké životní oblasti zacyklíte, nemůžete se pohnout z místa a máte pocit, jakoby pro vás byla veškerá východiska zablokovaná. 
Toužíte-li po konzultaci, při které si vyčistíte hlavu, nebudete souzeni a místo poslouchání rad ostatních budete navedeni k tomu, abyste věřili sobě, uměli se ve svých myšlenkách vyznat a nalézt taková řešení, která pro vás budou fungovat, zvolte koučink.
 
Koučink vás také naučí komunikovat jinak sami se sebou, a tak bude vaše samomluva pozitivnější a vy budete snáze směrovat ke splnění vašich snů. Metoda, kterou provádím, se opírá o poznatky z pozitivní psychologie a neurovědy a je ji možné aplikovat na všechny oblasti života (vztahy, životní styl, osobní rozvoj, kariéra).

Čas / Cena: 90 min / 3000 Kč

Chcete si objednat službu Koučink?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.