Specifika mojí práce

Čím se liším od ostatních koučů, terapeutů a poradců? Mám rozšířené vědomí, cítím energie, ale zároveň si o sobě troufám tvrdit, že jsem inteligentní a vzdělaný člověk, který o věcech hodně přemýšlí a nebojí se vzít do ruky odborné vědecké publikace a něco si nastudovat.
 
Právě díky tomu rozumím vědeckému i spirituálnímu přístupu k lidské mysli a vidím spojitosti, jež zůstávají zatím mnoha lidem skryty. Dokážu rozlišit, které z vašich myšlenek jsou opravdu vaše, kdy se jedná o myšlenky cizí, které jste na energetické úrovni převzali ze svého okolí, kdy se jedná o iluzi, která není ani trochu založená na pravdě a kdy k vám opravdu mluví vaše intuice.
 
Narozdíl od mnoha kartářek a vědem nestraším lidi nezvratným osudem, ale učím je převzít zodpovědnost nad svým životem, aby si mohli vytvářet takový život, ve kterém budou šťastni. Nabízím sezení také ve třech cizích jazycích (angličtina, španělština a němčina) a jelikož ke svému sebevzdělávání využívám i materiály v těchto jazycích, mám při práci s klienty rozmanitější možnosti a nástroje ke změně jejich života.
 
A na závěr nesmím zapomenout zmínit, že své klienty nesoudím a komunikaci s nimi oživuji špetkou lehce sarkastického humoru – protože jak jinak přijmout fakt, že jsme se někdy nechovali nejlépe než tak, že si ze sebe uděláme srandu?

Spojme se na sociálních sítích