Často kladené dotazy

Jsou všechny Vámi nabízené služby vhodné pro děti?

Ano, dokonce mohu říci, že u dětí dosahuje práce s podvědomými programy a energií výsledků mnohem rychleji a změny, které nastávají, jsou často mnohem větší než u dospělých. Děje se tak z toho důvodu, že dětský mozek se pohybuje v jiných vlnách než mozek dospělých a že děti nejsou ještě tolik svázané soudy společnosti a strachy jako dospělí.

Mám před či po práci s energií dodržovat nějaká omezení?

Nejsou žádná omezení. Doporučuji pít hodně vody, jelikož ta celé tělo harmonizuje a bude pro něj tak snažší se s energetickými změnami vypořádat. Také je dobré si dopřát po návštěvě u mě volnější den a odpočívat. Energie způsobí, že se vám doslova přepisují buňky a to může unavit.

Je práce s energií bezpečná?

Obávat se určitě nemusíte. Narozdíl od metod jako je holotropní dýchání nebo požívání různých halucinogenních látek jsou techniky, které nabízím, naprosto bezpečné bez jakýchkoli rizik. To nejhorší, co se vám může stát, je, že se budete cítit uvolněně jako po skvělé masáži. Při práci se napojuji na tělo a na vyšší vědomí a nechám se vést pouze takovým tempem, jak mi je dovoleno. Když vidím, že klient není příliš uzemněný, doplním i cvičení na spojení se se zemí.

Jaký je optimální počet sezení pro každou z Vámi nabízených služeb?

Bohužel na takovouto otázku nejsem schopna odpovědět. Optimální počet sezení je pro každého velmi individuální. Někdo si svůj problém vyřeší již po jedné návštěvě a někdo jich potřebuje deset. Je to vždy o tom, jak moc se klient změně otevře a zda je ochoten vzdát se toho, co mu v životě dále neslouží. Také hraje roli, jak moc hluboko v nás je daný problém ukotven.

Funguje práce s energií i na dálku?

Ano, i na dálku se dají vytvořit velké změny. Je to jen o tom, jak moc celému procesu důvěřujete. 

Proč mi pomůžete zrovna Vy?

Jsem přesvědčena, že naše role už je předem vybrána. Život nám nachystá takové lekce a synchronicity, aby nás dovedl přesně tam, kde máme být. Tak tomu bylo i v mém případě. Celý život jsem cítila, že jsem v mnoha ohledech jiná než ostatní. Viděla jsem více pod povrch problémů, četla v lidech a také byla mnohem citlivější. Tehdy jsem ovšem netušila, jaké dary jsou ve mně ukryty, a tak jsem šla cestou většiny. Když se mi pak během ne moc šťastného životního období uvolnila samovolně energie kundalini, začala jsem více pronikat do světa energií a učila se, jak s nimi pracovat. Nejdříve kvůli sobě a poté, když se mi díky této práci významně zkvalitnil život, jsem zatoužila být inspirací všem lidem, kteří si vybírají být lepší verzí sebe sama. Jako člověk z korporátního prostředí jsem si zvolila vydat se nejprve cestou koučování a posléze jsem pomalu přecházela k více terapeutickým metodám. Vše je možné a právě proto, co všechno jsem dokázala na sobě změnit, se považuji za člověka oprávněného k tomu pomáhat ostatním a provádět je na jejich cestě seberozvoje.

Spojme se na sociálních sítích