Přesuňte se do Zlatého věku

Krásný den všem nádherným bytostem, jež se rozhodly dosáhnout nové úrovně vědomí, ke které jsme v současné době jako lidstvo vedeni.

Ačkoli plno lidí vnímá realitu stále jen v perspektivě tzv. 3. dimenze, probouzí se čím dál více těch z nás, jež máme možnost poznat realitu 4. dimenze a přes duchovní zkoušky jsme vedeni k vnímání světa v bezpodmínečné lásce 5.dimenze.

Svět 3. dimenze nebo-li 3D svět je vlastně ten hmotný svět, o kterém nás učili ve škole, svět, kde vládne ego a materiální hodnoty, svět, kdy necítíme energie (nebo jen zřídka, ale neumíme si je vysvětlit), a tak buď věříme v osud, jemuž nerozumíme, nebo  si vše vysvětlujeme logicky a to, co vysvětlit nedokážeme, nazveme náhodou. Používáme často slova jako ,,štěstí“ nebo ,,smůla“ a snažíme se mít nad svým životem kontrolu a nepřestáváme s tím ani tehdy, když nám vesmír dává událostmi, jež nám do života sesílá, jasně najevo, že kontrolu nemáme a nejsme zas tak velcí páni, jak si o sobě myslíme.

Ve chvíli, kdy se naše duše dostane do určitého stupně vývoje, kdy je již dostatečně silně vyvinuté vyšší JÁ, nám vesmír začne sesílat do života různě obtížné zkoušky (podle zatížení naší karmy). Může se jednat o ztrátu zaměstnání, partnerského vztahu, vážné zdravotní problémy, často i o všechno dohromady. To, jak dlouho bude daná krize trvat, závisí jen na tom, jak dlouho se nebudeme ochotni svého ega pustit.

Nepustíme-li se ega, krize se bude zhoršovat, až se může stát, že budeme nuceni z tohoto světa plně odejít. Stále si myslíte, že to, že tolik lidí odchází na Covid, je náhoda? Nikoli. Jen 3D svět byl nucen najít si pro to, co se aktuálně na planetě odehrává, vysvětlení. Změnilo se elektromagnetické pole Země, planeta vibruje již v úplně jiných frekvencích než před pár lety a všichni jsme chtě nechtě tlačeni k tomu jít ve svém vývoji dál. Ne všichni jsou toho schopni, a tak se muselo najít vysvětlení, jak je ,,dostat ze hry ven“. Proč jsou lidé bez příznaků a proč jsou naopak ti, kteří jasné přiznaky mají, ale testy jim vycházejí negativně? Opravdu si myslíte, že jde o vir, který náhodně zabíjí? Odpověď na tuto otázku u lidí žijících v 3. dimenzi se nikdy neshodne s odpovědí lidí z vyšších dimenzí. Ale to je v pořádku. Prvňáček také nikdy nevyřeší matematickou úlohu stejně jako vysokoškolák a přitom jsou oba v pořádku.

Ti z nás, kterým se rozsvítí, ega se pustí a začnou na sobě pracovat, se otevřou dveře do čtvrté dimenze. Čtvrtá dimenze je vlastně taková přestupní fáze, kdy jsme seznamováni s energiemi, s posláním své duše, s pojmem vědomí a se schopnostmi našeho těla se díky rozšířenému vědomí samovolně léčit. Období ve čtvrté dimenzi bývá často velmi náročné, jelikož dočišťujeme karmu, vzpamatováváme se ze všech neštěstí, jež nás potkaly a začínáme prosvětlovat svůj energetický systém. Jsme nuceni plně fungovat ve 3D světě, ale zároveň paralelně pracujeme na tom, abychom ustáli veškeré energetické změny našeho těla. Každý den tak podstupujeme obrovské skoky v energetických vibracích, býváme často zmateni, zda si to, co se nám děje, jen nevymýšlíme, míváme propady, kdy vše v sobě zpochybňujeme a chvíle, kdy se vznášíme v nových energiích bezpodmínečné lásky, jež si však zatím neumíme plně udržet. Ještě se objevují různé zkoušky, zda to se svým vývojem myslíme opravdu vážně.

Ve chvíli, kdy je naše světelné křišťálové tělo, známé jako merkaba, prozářeno, a našich 12 čaker (počítáme i s energetickými centry mimo oblast fyzického těla) svítí již plně bílým světlem, přičemž ze srdeční čakry nám vyzařuje silný sloupec světla, stáváme se duchovním mistrem, který složil zkoušky své duše a ego nad ním plně ztratilo kontrolu. Takový mistr již vnímá svět skrz své srdce v bezpodmínečné lásce a z této úrovně vytváří také vztahy i své podnikání. Takovým vztahům i podnikání je pak přáno přímo božsky a celý vesmír se spojí, aby jim pomohl prosperovat. Duchovní mistr nesoudí svůj dosavadní život z pohledu toho, zda byl dobrý či špatný a přijímá veškeré své životní zkušenosti s láskou, protože šlo o zkušenosti, které pomohly formovat jeho mistrovství.

Jelikož dualita je pouze iluze a ve skutečnosti jsme všichni energeticky propojeni, každý takový probuzený duchovní mistr pozvedá svou rodinu a lidi ve svém okolí a ,,svítí“ jim tak na cestu jejich vlastního duchovního vzestupu. Dostala se ke mně informace, že zhruba za 10 let se Země plně přesune do úrovně 5. dimenze, a tak se doufejme společnost založená na strachu přemění na společnost založenou na lásce a všechny bytosti budou již konečně šťastny. Říkáme tomu Zlatý věk, který má být charakteristický pro dobu Vodnáře, jež započala slunovratem 21.12.2020.

Ať už se nacházíte v kterékoli z výše zmíněné fázi svého duchovního vývoje, připravila jsem pro Vás meditaci, která vám pomůže napojit se na poslání své duše a urychlit tak vaši přeměnu v duchovního mistra. Jelikož od roku 2012 se energie na Zemi zrychlují, manifestuje se nyní každá energetická práce velmi rychle do reality. Stačí mít jen dostatečně silný záměr. Přeji příjemný poslech!

 1. Zapalte si svíčku a lehněte si na nerušeném místě
 2. Přiložte si k třetímu oku svůj oblíbený křemenný křištál
 3. Představujte si, jak vám od kostrče nahoru proudí zlaté světlo
 4. Následující dvě minuty zhluboka dýchejte, přičemž vždy na chvíli zaržte dech po nádechu a vždy na chvíli po výdechu
 5. Poproste svůj tým duchovních průvodců, andělů, draků a jednorožce, aby vám vypomáhali během této meditace i vašeho celého duchovního růstu – Jak? Jednoduše k nim promluvte: ,,Drazí průvodci, andělé, draci a jednorožci vypomáhejte mi prosím během této meditace i mého celého duchovního růstu.“
 6. Vizualizujte si, jak všude na planetě Zemi panuje láska, mír, hojnost a radost a přitom si představujte svoji roli na Zemi
 7. Zkuste s danou vizualizací natolik splynout, jakoby to už byla realita
 8. Poproste výše zmíněné bytosti, aby celé situaci požehnali
 9. Znovu vás nechám zhruba dvě minutky dýchat, přičemž zadržte dech po nádechu i výdechu
 10. Poproste kámen, který jste si přiložili na třetí oko, aby uchoval informace dnešní meditace ve světle
 11. Otevřete oči a vykročte s úsměvem vstříc novým zítřkům

Spojme se na sociálních sítích