Jak změnit svůj život?

Za vším v životě hledejte energii. Fyzika již dávno dokázala, že hmotný svět je pouze iluze našeho mozku. Když jste nemocní nebo se vám v nějaké životní oblasti nedaří, děje se tak proto, že máte ve svém životě energetické bloky. Bloky můžete mít ve svém těle nebo bydlet v domě či bytě, ve kterém správně neproudí energie. Většinou je jedno propojené s druhým. Odrazem toho, v jaké jsme energii, jsou naše vztahy. Pokud se vám v životě objevují toxické vztahy, pak je to jen důkazem toho, že energie u vás neproudí všude tak, jak by měla.

S energií je to jako s vodou. Představte si, jaká je voda v řece, když může proudit a jak zakalená a špinavá je, když stojí. Když ve vašem životě správně neproudí energie, můžete se snažit sebelíp o změny, ale stejně se vždy stane něco, co vám vaše snahy zhatí. Tam, kam nemůže proudit energie, neproudí ani láska, zdraví a bohatství.

Na následující nahrávce jsem pro vás shrnula tipy, jak pracovat s energií uvnitř svého těla, jak si zařídit prostory bytu nebo domu a jak se vypořádat jednou provždy s toxickými vztahy, aby se i do vašeho života dostavila harmonie, hojnost, zdraví a tolik lásky, kolik si jen budete přát. Přeji vám příjemný poslech!

Spojme se na sociálních sítích