Co když se určitá oblast života stále nemění?

Určitě s tím máte také zkušenosti nebo znáte ve svém okolí někoho, kdo si něčím podobným prochází. Nehledě na to, jak moc na sobě pracujete, kolik pozitivních afirmací používáte a jak silnou víru máte, stejně jsou určité oblasti vašeho života, které se nemění. Tak jak to tedy je? Můžeme opravdu změnit vše? A když se v nějaké oblasti dlouho nedaří, co tomu brání?

Dle mých zkušeností se narodíme s určitým plánem duše. Máme předem stanoveno, jaké tu budeme mít poslání a podle toho se pak odvíjí i náš pracovní a osobní život. Není v naší moci jít proti svému poslání. Ono pokud jsme správně energeticky vyladění, tak ani nechceme jít jinou cestou, protože když jdeme podle plánu, cítíme radost.

Někdy se ale stane, že máme nějaké nezpracované karmické dluhy, a tak jsou na naší cestě za posláním i překážky, které zrovna příjemné nejsou. Nemusí jít ani o karmické dluhy ve smyslu, že si musíme odpykat něco, co jsme v minulém životě někomu provedli. Může jít jednoduše o to, že naše duše si vybrala určitou zkušenost, kterou potřebuje k tomu, aby byla schopna dobře vykonávat své poslání. Protože věděla, že když určitou zkušenost zvládne, získá velkou vnitřní sílu a moudrost, svolila k tomu, že si prožije něco ne zrovna příjemného.

Takové zkušenosti úplně zvrátit nejde. Můžeme ale naši realitu přetransformovat tak, aby nás daná zkušenost co nejméně bolela, aby měla co nejhladší průběh a trvala pokud možno co nejkratší čas. Vždy záleží, k jak moc velké síle a uvědomění potřebuje duše skrz danou zkušenost dozrát. Mladé duše si často volí méně bolestivé zkušenosti a jsou ,,propuštěni“ poté, co si uvědomí jen něco malého. Někdy mladým duším stačí být svědkem něčeho špatného v jejich okolí a ani si to sami prožít nemusí. Staré duše se však většinou pouštějí do nejnáročnějších úkolů a nesou veškeré utrpení na svých zádech, aby posléze, pokud uspějí ve svých lekcích, vyšly z ,,pekla“ jako moudří Bohové/Bohyně.

Jak tedy dojít k potřebným uvědoměním a síle co nejrychleji, aby nás daná zkušenost co nejméně bolela? V první řadě je třeba přestat se nechat stahovat soudy okolí. Tato společnost je totiž založená tak, že když se člověku něco nedaří, má tendenci jej soudit, že je to proto a proto. Ne, na daném člověku není nic horšího než na ostatních. Prostě si prochází danou zkušeností.

Člověk je však tvor sebelítostivý a soudy okolí často přejímá za své. Někdy se však nemůžeme pohnout z místa, i když si dokážeme stát sami za sebou. Pak je to proto, že jsme se s danou životní zkušeností stále nesmířili a nepřijali jsme ji. Máme-li pořád tendenci někomu něco vysvětlovat nebo dělat nějaké kroky, abychom naši situaci rychle zvrátili, nejsme plně smíření. Přijmout věci tak, jak jsou a že se třeba nikdy nezmění, bývá to nejtěžší. Právě ale ve chvíli, kdy to přijmeme, může se v našich životech udát změna, která nás posune na novou šťastnější etapu.

Prožíváte-li složité období a nevíte, jak z něj ven, moje rada zní: ,,Pracujte na svém sebevědomí, nepřebírejte soudy okolí, věřte, že je to jen dočasné, ale na druhou stranu vzdejte všechny pokusy o rychlou záchranu a přijměte věci tak, jak jsou.“ Je to vlastně takový paradox, na jednou stranu věřte v lepší časy, na druhou stranu se smiřte s tím, že nejhorší může trvat věčně. Ve chvíli, kdy toto vše dokážete současně procítit, dostaví se potřebná uvědomění a s nimi i často pozvání do novější a šťastnější životní etapy.

Nejde vám výše zmíněné procítit? Pak je to proto, že vám v tom brání různé energetické bloky v podobě potlačených emocí (najčastěji zlosti na sebe i na ostatní) a v tom případě jsou pro vás vhodné služby práce s energií (pránické léčení, access consciousness, meditační techniky a další). Léčba energií vám tedy nepřičaruje novou realitu jako takovou, ale pomůže vám procítit vše potřebné a tím pádem dospět rychleji k uvědoměním a síle, které jsou třeba, aby se nová realita dostavila.

Nová realita přijde, jakmile na ni budete připraveni. Bude přesně taková, jak si vybrala vaše duše, což znamená často mnohem lepší, než jste si vůbec dokázali představit. Držím vám palce!

Spojme se na sociálních sítích