;

Access Consciousness

Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám? Chcete si zlepšit imunitu, zbavit se otisků stresu z vaší tváře nebo zrychlit metabolismus? Zkuste Acess Consciousness.

Tělesné procesy

Metodu Access Bars často ráda doplňuji a prokládám dalšími tělesnými procesy Access Consciousness. Jedná se o nespočet procesů, jež psychosomaticky pracují s naším tělem a které pomáhají odstraňovat z buněk vzpomínky na traumata, zlepšovat imunitu, léčit orgány, detoxikovat a omlazovat tělo, urychlit metabolismus, zlepšovat kapacitu mozku a vyvracet všechny mýty o tom, co je podle této společnosti možné. Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám?

Čas / Cena: 90 min / 1500 Kč

Energetický Facelift

Energetický facelift je specifický a velmi oblíbený proces Access Consciousness. Co když jsou veškeré injekce, krémy a pilulky jen zbytečnými toxiny a je možné o svůj vzhled pečovat mnohem jednodušeji a efektivněji? Tento proces vychází z předpokladu, že výraz našeho obličeje, vrásky a další nedokonalosti tváře jsou pouze odrazem našich potlačených emocí, které jsme za léta našeho života nasbírali. Jemnými pohyby a doteky je možné tyto emoce z obličeje uvolnit, což má za následek, že se tvář zpevní, rozjasní a vyhladí. Změní se i výraz vašich očí, prostě omládnete a získáte tu pověstnou jiskru. Naše krása vychází opravdu z našeho srdce a především z naší schopnosti přijmout sebe, ostatní a odpustit.

Čas / Cena: 90 min / 1500 Kč

Chcete si objednat službu Access Consciousness?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat