Access Consciousness

Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám? Chcete si zlepšit imunitu, zbavit se otisků stresu z vaší tváře nebo zrychlit metabolismus? Zkuste Acess Consciousness.

Tělesné procesy

Metodu Access Bars často ráda doplňuji a prokládám dalšími tělesnými procesy Access Consciousness. Jedná se o nespočet procesů, jež psychosomaticky pracují s naším tělem a které pomáhají odstraňovat z buněk vzpomínky na traumata, zlepšovat imunitu, léčit orgány, detoxikovat a omlazovat tělo, urychlit metabolismus, zlepšovat kapacitu mozku a vyvracet všechny mýty o tom, co je podle této společnosti možné. Jaké by to bylo naučit se zas naslouchat vlastnímu tělu a pečovat o něj jako o svatý chrám?

Čas / Cena: 90 min / 2000 Kč

Energetický Facelift

Energetický facelift je specifický a velmi oblíbený proces Access Consciousness. Co když jsou veškeré injekce, krémy a pilulky jen zbytečnými toxiny a je možné o svůj vzhled pečovat mnohem jednodušeji a efektivněji? Tento proces vychází z předpokladu, že výraz našeho obličeje, vrásky a další nedokonalosti tváře jsou pouze odrazem našich potlačených emocí, které jsme za léta našeho života nasbírali. Jemnými pohyby a doteky je možné tyto emoce z obličeje uvolnit, což má za následek, že se tvář zpevní, rozjasní a vyhladí. Změní se i výraz vašich očí, prostě omládnete a získáte tu pověstnou jiskru. Naše krása vychází opravdu z našeho srdce a především z naší schopnosti přijmout sebe, ostatní a odpustit.

Čas / Cena: 90 min / 2000 Kč

Chcete si objednat službu Access Consciousness?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.