Access Bars

Komplikují váš život negativní přesvědčení a soudy okolí? Zažili jste šok, trauma, máte autoimunitní onemocnění, depresi nebo řešíte neurovývojové poruchy u dětí? Máte nemoci psychického původu, s kterými si lékaři nevědí rady? Zkuste access Bars.
 
Access Bars je kvantová akupresura, která vychází z metodiky Access Consciousness. Access Consciousness vzniklo v Americe v roce 1990 a nabízí lidem techniky, které propujují poznatky pragmatické psychologie, neurovědy, celostní medicíny a východních i západních technik práce s energií. Díky propojení znalostí ze všech těchto oblastí jsou Access Consciousness techniky opravdu rychlé, efektivní a jdou do hloubky, aniž by vyvolávaly negativní vedlejší účinky.
 
Při Access Bars se dotýkám 32 bodů, tzv. ,,BARs“, na hlavě klienta. Cílenými doteky se zpomalují mozkové vlny a je tak snažší pracovat s podvědomýmí programy. Po absolvování tohoto procesu se zbavíte mnoha negativních postojů, přesvědčení a vzorců chování, jež tíží vaši mysl od dětství a budete se cítit odpočatí jako po skvělé masáži.
Každý z bodů se vztahuje k určité životní oblasti. Pomocí této metody můžete tedy pracovat na zlepšení svých vztahů, finanční situace, práce, zdraví, stresu a kreativity.

Výsledky metody Access Bars

Skvělé výsledky jsem s metodou Access Bars zaznamenala, pokud jde o navrácení sebehodnoty, schopnosti se prosadit, zbavení se úzkostlivých a depresivních stavů, ale i léčení posttraumatické stresové poruchy či zklidnění dětí s autismem a ADHD. Dále jsem dostala zpětné vazby, že se klienti zbavili problémů s nespavostí, bolestí kloubů, bolestí hlavy, závratí a chronických zánětů močového měchýře. Velký úspěch jsem zaznamenala ve vyléčení onemocnění lichen planopilaris, což je jizvící se alopecie, která je dle lékařů neléčitelná a řadí se mezi autoimunitní zánětlivá onemocnění. Po pěti měsících pravidelného  podstupování metody Access Bars jizvy a zarudnutí zmizely a na místě znovu rostou vlasy. Lékařské materiály udávají, že mechanismus onemocnění není dosud objasněn, já viděla jasnou souvislost s neláskou k sobě a potlačenými emocemi. Metoda funguje pro každého a možné je vše. Důležité je, aby klient změnu jen nezkoušel, ale pevně se pro ni rozhodl, byl ochoten se pustit své minulosti a věřil v proces.
 
Dalším velkým benefitem Access Bars je rozšíření vědomí a schopnost žití v přítomném okamžiku. Po několika návštěvách pochopíte, že vše, co jste si o sobě 
a o ostatních dosud mysleli, byla jen zkreslená realita založená na vašich domněnkách, nikoli na pravdě. Tak co, jste připraveni užít si kvantovou masáž, která vás posune do jiné dimenze, kde se žije v lehkosti a radosti? Stačí si to jen dovolit.

Čas / Cena: 90 min / 2000 Kč

Pro ty z vás, jež rozumí anglicky, doporučuji toto video, ve kterém neurovědec dokazuje, jak Access Bars transformuje náš mozek. Snímky mozku po Access Bars jsou shodné jako snímky mozku lidí, kterým se uvolnila kundalini energie (kosmická prasíla v nás). Srdce a mozek se dostane díky Access Bars do naprostého souladu, což nám umožní zažít pocit sjednocení s vesmírem a manifestovat novou realitu.
O tom, že okolní svět není nic jiného než iluze vytvořená naší myslí, a proto je možné ovlivňovat naši realitu skrz přeprogramování podvědomých přesvědčení, ví své
i americký vývojový biolog Bruce Lipton.

Chcete si objednat službu Access Bars?

Jelikož každý z nás řeší jiné problémy a potřebuje jinou kombinaci služeb, aby dosáhl ve svém životě požadovaných výsledků, vytvářím pro své klienty balíčky na míru. Podle toho, kolik služeb si v balíčku objednáte, se pak společně dohodneme i na množstevní slevě. Balíčky služeb jsou tedy možné a řeším je individuální diskuzí. Chcete-li se objednat nebo jen více informací, klikněte na tlačítko Chci se objednat

Při své práci dodržuji uvedenou dobu trvání terapie. Za prodloužení času si účtuji přímoúměrný poplatek. Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem si účtuji storno poplatek ve výši 50% ceny terapie. Při zrušení terapie méně jak 24 hodin předem si účtuji plnou částku ceny terapie.